Home > Новини > Завершилась восьма школа молодого політика у Харкові

Завершилась восьма школа молодого політика у Харкові

У травні завершилась восьма «Школа молодого політика», яку щорічно організовує «Східноукраїнський фонд розвитку демократії» за підтримки Міжнародного Республіканського Інституту. Протягом двох місяців 25 учасників вивчали основи політичної діяльності – політичний устрій, демократія, вибори, лобіювання, громадянська активність. Половину тем учасники обрали за власними вподобаннями – організація передвиборчих кампаній, ораторська майстерність, зв’язки з громадськістю. Цікавість до Школи у студентів не спадає вже 8-й рік поспіль.

Враження учасників школи 2009 року

Денис Сасойленко, член Харківського відділення “Дебатна академія” та ХОО ВМГО “Молодіжний Союз Наша Україна”:
“Школа молодого політика” – захід, що справив на мене дуже приємне враження, адже форма, в якій відбувалися семінари сприяла кращому розумінню політики. Мені сподобалась більшість семінарів,  зокрема, семінари, що присвячувалися лідерству, праці по групах, а також ті, що стосувалися PRу, і загальній політичній аналітиці. Мені вдалося отримати певний досвід і я його не витрачу даремно. Нарешті саме на цих семінарах я відкрив велику різницю між політикою на практиці в теорії. Те про що я дізнався і чому навчився дало мені певні знання і досвід, що так необхідні активній молоді – молодим політикам.

 

 

 

Анна Власенко, прес-координатор Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» у Харкові:
Школа – це завжди дорога до чогось нового. Коли в школі навчають мислити, втілювати ідеї, ставати лідерами, а у майбутньому політиками – то це вже не просто школа, а одна із сходинок до побудови успішного суспільства. Як казав Авраам Лінкольн: «Не можливо зробити слабкого сильним послаблюючи сильного; не можливо допомогти бідному, знищуючи багатих; не можливо постійно допомагати людям, роблячи за них те, що вони можуть і мають робити самі». Якщо ми, випускники Школи, візьмемо це правило за основу в житті, то зможемо досягти добробуту для себе і благополуччя для України.

 

 

 

 

Фотоальбом “Школа молодого політика 2007-2009”