Home > Новини > Запрошуємо долучатися до програми «Демократія в ОСС» у Черкаському державному бізнес-коледжі

Запрошуємо долучатися до програми «Демократія в ОСС» у Черкаському державному бізнес-коледжі

Саме у Черкаському державному бізнес-коледжі 19 березня буде продовжено програму Східноукраїнського фонду розвитку демократії «Демократія в Органах студентського самоврядування».

Нагадаємо, що Програма передбачає три одноденних тренінги, які допоможуть органам студентського самоврядування визначитись у стратегії розвитку, сформувати чітку структуру, допомогти в командотворенні та налагодити механізм демократичних виборів керівництва органів студентського самоврядування.

Координатором проекту є Омелян Іван – тренер політичних студій та аналітики Східноукраїнського фонду розвитку демократії.

Перший тренінг з цієї серії для Черкаського державного бізнес-коледжу був присвячений розробці стратегії розвитку студентського самоврядування та реформуванню структури органів. Під час тренінгу студенти розібрались в проблемах, які заважали їхньому студентському комітету підвищити ефективність роботи. Були намічені шляхи вирішення цих проблем, також під час тренінгу студентські активісти розробили план реформування структури ОСС.

За словами Марини Демченко, куратора студентського самоврядування в Черкаському державному бізнес-коледжі «Тренінг став серйозною рефлексією для студентів-активістів, які вже працюють в самоврядуванні, а також він допоможе залучити нових людей до студентської діяльності в коледжі».

«Програма «Демократія в органи студентського самоврядування» допомагає не тільки побудувати демократичні механізми зміни влади в студентському об’єднанні, а й дозволяє підвищити ефективність та якість роботи  студентських організацій» – так прокоментував перший тренінг в Черкасах Омелян Іван.