Home > Новини > Визначення проблем в ОСС Української банківської академії!

Визначення проблем в ОСС Української банківської академії!

10 квітня тренінгова програма «Демократія в ОСС», що реалізується ХММО «Східноукраїнським фондом розвитку демократії» дійшла до Сум!

Першим вузом, що долучився до програми в цьому місті стала Українська академія банківської справи, яка зараз реформує свої органи студентського самоврядування.

Першим кроком для реалізації програми був тренінг, який присвячений визначенню проблем студентського самоврядування та розробці плану їх вирішення!

За словами Вітора Мунтяна, голови студентського комітету Української банківської академії
– «Завдяки тренінгу ми на багато наших проблем подивились зовсім під іншим кутом! Те пре ми маємо відповіді на питання та й в процесі навчання ми знайшли механізми вирішення всіх проблем, які нам не давали працювати ефективно довгий час.

Наше самоврядування хоче подякувати «Східноукраїнському фонду розвитку демократії» за створення такої програми і її реалізацію в нашій академії. Завдяки її наша робота стане ефективнішою і більш спрямованою на студента!»

В рамках зустрічі, координатор програми Іван Омелян, розказав про високу мотивацію та прагнення змін студентами активістами. На думку Івана, те що самоврядування визнало свої помилки в роботі – це вже великий крок вперед для будь-якої команди. А якщо брати до уваги, що більшість проблем стосувалась роботи зі студентськими масами – то можна впевнено говорити про прогрес.

Отже Українська банківська академія в очікуванні наступного кроку в програмі демократизації їхнього студентського самоврядування!