Тренінги

«Мотузковий курс» (6 годин)

Rope course – це систематизований активний тренінг створення команди і особистісного розвитку, який за мінімальні строки дає максимальний ефект.

Семінар «PR. Що це є?» (12 годин)

Чи знаєте ви що в один чудовий момент компанія BMW перестала продавати автомобілі, а почала продавати… Подробиці на семінарі.

Тренінг «Ораторська майстерність» (6 годин)

Метою даного тренінгу є отримання навичок комфортного існування в аудіовізуальному просторі. Тренінг складається з теоретичної та практичної частин.

Тренінг для тренерів (6 годин)

На цьому семінарі ми розкажемо як правильно підготувати і провести тренінг. Розкриємо секрети контролю аудиторії, психологію роботи у малих групах, дамо рекомендації по правильної підготовки виступів.  Приклад реалізації.

Тренінг лідерство та робота в команді (6 годин)

Метою даного тренінгу є у досить стислий час, дати учасникам можливість відчути в собі лідерські якості, визначити основи для побудови успішної команди, навчитись правильно формулювати цілі як перед собою – лідером, так і перед членами своєї команди. «Істинне лідерство передбачає терпляче відношення до критики і сумлінне прагнення досягнення бажаної мети»

Тренінг «Ідентичність. Формування позитивної я – концепції» (12 годин)

Створює простір у якому комфортно замислитись над питанням хто я, визначитись з цінностями і цілями, а найголовніше дає відповідь на питання як впевнено сказати – я щасливий, щаслива.  «Все у житті відбувається двічі – перший раз у моїх думках, вдруге у моєму житті»

Навчальна програма «Стратегічне планування» (6 годин)

Курс з стратегічного планування для громадських організацій і політичних партій.