Home > Новини > Школа молодого політика у Харкові 2009

Школа молодого політика у Харкові 2009

1 березня 2009 року у Харкові розпочалася «Школа молодого політика», яку організовує «Східноукраїнський фонд розвитку демократії» за підтримки Міжнародного Республіканського Інституту. Цього року у школі беруть участь 25 учасників.

Хоча школа і проходить 8-й рік поспіль, але цікавість до неї не спадає. Адже, поки що, в Україні не має кращого місця де молоді люди б мали змогу навчитися азам політичної діяльності.

За словами Ярослава Маркевича, президенту фонду і організатора Школи: «Школа молодого політика» є досить своєрідний проект. В якому підібрані цікаві викладачі, що дають можливість молодим людям, які беруть участь у школі, отримати ті знання, які вони навряд чи отримають у своїх ВНЗ. Тому, молоді люди, що прагнуть реалізувати себе в суспільно-політичному житті країни, але не знають з чого почати, приходять на Школу, де ми розповідаємо як це робити, ділимося досвідом, знаннями, формуємо необхідні навички. Сподіваюсь що після нашої Школи вони стануть ефективнішими і безперечно, зможуть себе реалізувати. І тоді вони стануть щасливішими!»

Фотоальбом “Школа молодого політика 2007-2009”