Home > Новини > Школа молодого політика набирає обертів!

Школа молодого політика набирає обертів!

Останніми вихідними листопада було проведено перший цикл занять ІХ Школи молодого політика у Харкові. Організаторами Школи виступає Східно-Український Фонд розвитку демократії за підтримки Міжнародного Республіканського Інституту.

Учасниками ІХ Школи стали 25 молодих людей, що є представниками різних громадських, студентських та політичних структур Харківщини і на передодні пройшли конкурсний відбір Школи. Тож, одним із цікавих спостережень організаторів Школи можна назвати й те, що кожного разу конкурс на участь у проекту збільшується, так цього разу він становив 4 особи на місце. Це спостереження свідчить про те, що в Україні немає кращого місця, де б молоді люди мали змогу навчитися азам політичної діяльності.

Під час занять учасникам Школи було надано інформацію про громадсько-політичну систему в Україні, форми інформаційних потоків, комунікаційні механізми організацій, рівні позіціювання та правила “PR”, класифікацію ЗМІ в залежності від мети організації/проекту тощо. В форматі дискусії було обговорено достатньо суперечливі моменти інформаційних кампаній різних політичних сил та їх вплив на громадську думку. Молоді політики мали змогу отримати практичні відповіді на цікаві для себе питання.

За словами Ярослава Маркевича, президенту фонду і викладача Школи: “Маю надію, що Школа стане добрим стартом для її слухачів. Ми, в свою чергу, будемо робити для цього все можливе: підбирати цікаві теми, професійний викладацький склад та все можливе для вдалої самореалізації в громадсько-політичному житті наших слухачів”.