Home > Новини > Школа молодого політика готується до свят!

Школа молодого політика готується до свят!

18-19 грудня 2010 року були проведені заняття Школи молодого політика. Під час занять учасники мали нагоду як вчитися, так і згадати про Новорічні свята. Організатором Школи молодого політика у Харкові виступає Східно-Український Фонд розвитку демократії за підтримки Міжнародного Республіканського Інституту.

Лекторами-експертами та тренерами Школи цього разу стали Олександр Радченко, д. держ. упр., професор кафедри політології та філософії Харківського регіонального інституту Національної академії державного управління при Президентові України, та Олександр Солонтай, провідний експерт Інституту Політичної Освіти, тренер з питань місцевого розвитку, прийняття рішень на місцевому рівні та організації роботи органів місцевої влади.

Багато інформації, прикладів, невимушена атмосфера та відчуття наближення свят – ось, напевно, те, чим можна охарактеризувати заняття цього разу. Інформація з політичного піару, технологій розробки та ведення передвиборчої кампанії, роботи громадських та студентських організацій та багато іншого матеріалу було презентовано цього разу.

За словами Олександра Радченко, «Той матеріал, що дається у вищих навчальних закладах, є досить вузької спеціалізації, тобто передбачений для загального розвитку студентів. Такий проект, як Школа молодого політика дає змогу отримати знання, що вже мають більш практичний характер. Відібрані учасники є мотивованими, прагнуть розширити свої знання практичним досвідом викладача, тому робота з такою аудиторією є цікавою та продуктивною. Прагнення організаторів Школи створити певний майданчик для спілкування, обміну досвідом, налагодження контактів і, відповідно, отримання нового досвіду через розвиток молодої особистості дає можливість впливати на розвиток країни в цілому».

Наприкінці другого дня навчання в гості до слухачів Школи завітали друзі Святого Миколая, активісти громадської організації «Демократичний альянс», які цього дня збирали подарунки для вихованців дитячого будинку №8 м. Харкова.