Home > Новини > Східноукраїнський фонд розвитку демократі створює «Можливості»!

Східноукраїнський фонд розвитку демократі створює «Можливості»!

Цього літа наша організація запустила новий Інтернет-проект – «Можливості в Україні» (http://mozhlyvosti.in.ua/). Основною відмінністю цього сайту від інших ресурсних центрів та інформаційних сайтів для молоді є те, що на порталі розміщуються оголошення про заплановані семінари, тренінги, змагання, кінопокази, конференції та багато інших подій, які сприяють саморозвитку молодої людини. Але що найголовніше – всі ці заходи є безкоштовними, або витрати на участь в них є мінімальними.

Вже зараз цей сайт набирає популярності, інформація поновлюється регулярно, в цьому є заслуга вже більш ніж пів сотні громадських активістів та громадських організацій, які зареєстровані на Інтернет ресурсі. У користувачів є можливість самостійно створювати новини на сайті, додавати анонси своїх проектів.

«Портал виконує дві дуже важливі функції для українського суспільства та організацій третього сектору: перша – інформаційна, оскільки саме через цей сайт будь-який громадянин України може дізнатись про доступні можливості для саморозвитку саме в тому місті в якому він проживає;  друга – це презентаційна, оскільки будь-яка організація може розмістити інформацію про свої майбутні проекти на порталі, чим репрезентує свою діяльність» – прокоментував проект президент фонду Ярослав Маркевич.

P.S.:

Інструкція щодо реєстрації на порталі “Можливості в Україні”

Інструкція щодо публікування інформації щодо Ваших подій на портал “Можливості в Україні”