Home > Новини > Серія семінарів закінчилась!

Серія семінарів закінчилась!

Весь травень місяць Харківське молодіжне об’єднання «Східноукраїнський фонд розвитку демократії» організовувало 5 семінарів які стосувались демократизації органів студентського самоврядування. Семінари прослухали більш ніж 80 членів студентських та учнівських самоврядувань та просто активних студентів.

Основною метою проведення семінарів було вивчити думку студентів про проблеми, які є актуальними для ОСС, а також ознайомити їх з механізмами вирішення цих проблем.

Зокрема учасники виділили декілька основних проблем:

1. Корупція серед викладацького складу, лідерів студентського самоврядування, а також великий відсоток прийнятності корупції серед студентського загалу.

2. Відсутність механізмів співпраці між адміністрацією вузу та широким загалом студентів.

3. Закритість органів студентського самоврядування, для широких верств студентства, відсутність механізмів впливу на них.

4. Відсутність механізму демократичного обрання органів студентського самоврядування та механізмів звітності перед студентами керівництва ОСС.

5. Присутність конфлікту інтересів між органами студентського самоврядування та профспілками студентів.

Крім виявлення цих проблем організатори і учасника спробували знайти і шляхи вирішення. Підсумком всіх семінарів стане презентація програми розвитку та демократизації університетів Харкова. Програма стане моделлю розвитку для самоврядувань, які захочуть розвиватись в демократичному та конструктивному напрямку.