Home > Новини > Семінар “Нові соціальні медіа” проведений в Харокові

Семінар “Нові соціальні медіа” проведений в Харокові

29 червня 2010 року у стінах відбувся унікальний тренінг-семінар американського спеціаліста з інтернет-комунікацій Джейка Джонса, що був організований Східноукраїнським фондом розвитку демократії.

Джейк – молодий волонтер Корпусу Миру в Узбекістані, Марокко та Грузії, представник Міжнародного Республіканського Інституту, широко розкрив тему Новітніх медіа активістам харківських молодіжних організацій та студентам Комп’ютерної Академії.

Дізнавшись про цікаві деталі роботи із сучасними соціальними мережами та блоггінговими сервісами, гості заходу одразу ж навчались на практиці застосовувати отримані знання як у спілкуванні між собою так і з лектором – відкривати для себе нові можливості комунікацій в інтернет-просторі.

Основна мета використання нових соціальних медіа для членів НГО та активної громадскості  – це поширення інформації та залучення населення до проявлення активності, демократизація суспільства шляхом відкритості інформації та свободи слова.

Андрій, гість семінару: «Враження приємні. Мене зацікавила як і сучасна актуальна тема, так і факт того, що семінар веде американець. Дуже хотілося дізнатися – як працюють з новітніми медіа за кордоном і які можливості можу за їх допомогою отримати.

Взагалі, все було досить доступно та цікаво. Дякую! Наступного разу обов’язково запрошуйте на подібні заходи».

Олена, учасниця семінару: «Я й не підозрювала, що окрім ВКонтакту та Твіттера є ще низка корисних та цікавих речей в інтернеті. Побільше б таких семінарів та тренінгів у Харкові».