Home > Новини > Розвиток молоді в наших руках

Розвиток молоді в наших руках

29 червня 2010 року з ініціативи Харківської міської молодіжної організації  «Східноукраїнський фонд розвитку демократії» відбувся  круглий стіл з питань молодіжної культури й патріотичного виховання, у якому взяли участь члени організації, а також талановита молодь міста Харкова,  професіонали у всіх сферах громадського та культурного життя. Основною метою засідання було визначення рівня активності нинішньої молоді й пошук способів його підвищення. Для того, щоб молодь могла реалізуватися у творчості,  та й у житті загалом, потрібні певні умови.

Було запропоновано безліч різних проектів для розвитку різних галузей культурного життя. Наприклад, для молодих фотографів будуть проводитися фото-квесты, передмовою до яких будуть майстри-класи із професійними фотографами; для молодих художників – це проведення виставок під відкритим небом і формування бази даних харківських молодих художників.

Головним підсумком зустрічі стала пропозиція проведення «Тижня культури» в Харкові. У ньому зможуть прийняти участь всі напрямки й субкультури. Для її реалізації притягнуті професіонали, що брали участь у засіданні й дали згоді на свою допомогу. Формат проведення цього заходу до кінця не визначений, але очікується тижневе шоу з наданням кожній галузі дня, коли вона зможе показати всі свої таланти, що завершиться гала-концертом. На сьогодні для Харкова такий захід має колосальне значення, тому що дає молоді реалізувати свої таланти, приховані можливості, одержати консультацію від більш досвідчених професіоналів, одержати масу задоволення, знайомств і нових вражень, а також підвищити культурний  рівень міста взагалі.
«Культурний розвиток молоді – це перша сходинка до побудови вільної особистості, людини для якої демократичні цінності розвитку є дуже важливими», – відзначив експерт із питань молодіжної політики – Іван Омелян.