Відгуки

Поліна Абакумова,
голова Правління ХОМО ЦЕХ «Молодіжна взаємодія»,
голова виконкому ХОМГО ВГМО «Молодіжний Союз Наша Україна»

Навчання за проектом «Школа молодого політика», що проводиться щороку Східно-Українським Фондом розвитку демократії, дало досить потужний поштовх в моїй громадській та політичній діяльності. Рівень знань та практичних навичок отриманий у Школі дає змогу молодій особистості знайти відповіді на багато питань, розкрити свій потенціал, знайти однодумців та партнерів для подальшої успішної діяльності.

 

 

Марина Богданова,
голова прес-служби ХРО ПП «Народний Союз Наша Україна»

Школа молодого політика познайомила мене з багатьма цікавими людьми. Серед випускників є люди, які стали частиною моєї команди у молодіжній організації, за що дуже вдячна школі. Школа – це місце зустрічі патріотичної, талановитої, дієвої молоді і викладачів-практиків.

 

 

 

 

Андрій Васил’єв,
радник голови Харківської обласної державної адміністрації з питань молодіжної політики

Декілька років тому «Школа молодого політика» стала одним із вирішальних факторів у побудові моєї подальшої кар’єри. Це стало позитивним стартом у створенні власної громадської організації «Молодість і мудрість» у 2003 році. Основи державотворення демократичного суспільства, отримані у школі, допомогли при роботі начальником управління Харківської обласної державної адміністрації у справах сім’ї дітей та молоді й радником губернатора Харківської області з питань молодіжної політики.

 

 

Світлана Семко,
голова ХОГМО «Демократичний вимір»

Во всех образовательных мероприятиях преподается теория. Школы лидерства, политики, гражданской активности мало чем отличаются друг от друга, но на «Школі» мы говорили  с политическими практиками, людьми, которые сами баллотировались в органы власти, проводили избирательные кампании. Ценным было общение с каждым из этих людей. Каждый из них имел свою историю, и рассказывал о настоящих своих удачах и промахах. Школа молодого политика – искреннее живое общение!

 

 

Ігор Собадаха,
начальник управління Донецької обласної державної адміністрації у справах сім’ї дітей та молоді,

«Школа молодого політика» виховує в молоді активну громадянську позицію, патріотизм, усвідомлене ставлення до політичних процесів. Для молоді це унікальна можливість пізнати механізми та процеси політичного регулювання в країні, відкрити для себе світ нових вражень, нових ідей. Для мене це було перш за все та практика, яку не можна отримати з книжок, усвідомлення свого значення в громадських процесах державотворення нашої країни.

 

 

Турчин Євген,
заступник голови організації ХОМО «Фундація регіональних ініціатив»

«Школа молодого політика» це велика подія, яка вразила молодих громадських та політичних діячів своєю ефективністю та користю. Завдяки цій школі учасники мають змогу отримати багато знань для своєї більш ефективної роботи та поспілкуватись з цікавими людьми. Це зумовлено чіткою схемою подачі інформації та тих професіоналів, які її викладають. Взагалі це дуже цікавий та корисний проект для громадськості.

 

 

 

Денис Сасойленко,
член Харківського відділення “Дебатна академія”

“Школа молодого політика” – захід, що справив на мене дуже приємне враження, адже форма, в якій відбувалися семінари сприяла кращому розумінню політики. Мені сподобалась більшість семінарів,  зокрема, семінари, що присвячувалися лідерству, праці по групах, а також ті, що стосувалися PRу, і загальній політичній аналітиці. Мені вдалося отримати певний досвід і я його не витрачу даремно. Нарешті саме на цих семінарах я відкрив велику різницю між політикою на практиці в теорії. Те про що я дізнався і чому навчився дало мені певні знання і досвід, що так необхідні активній молоді – молодим політикам.

 

 

Анна Власенко,
прес-секретар ХОО ВМГО «Молодіжний Союз Наша Україна», випускниця Школи молодого політика-2009р.

«Школа – це завжди дорога до чогось нового. Коли в школі навчають мислити, втілювати ідеї, ставати лідерами, а у майбутньому й політиками, – то це вже не просто школа, а одна із сходинок до побудови успішного суспільства. Як казав Авраам Лінкольн: «…не можливо постійно допомагати людям, роблячи за них те, що вони можуть і мають робити самі». Якщо ми, випускники Школи, візьмемо це правило за основу в житті, то зможемо досягти добробуту для себе і благополуччя для України».