Home > Проекти > Програма підвищення активності міської молоді у виборах 2006 р. Східний Регіон (+фото)

Програма підвищення активності міської молоді у виборах 2006 р. Східний Регіон (+фото)

Програма реалізовувалася у 2005 – 2006рр. у м. Харків та м. Дніпропетровськ шляхом просвітницько-мобілізаційних крупно масштабних кампаній у молодіжному середовищі обраних регіонів східної частини України.

Під час проведення компаній молодим людям роз’яснювалася специфіка голосування та нові законодавчі акти, що регламентують вибори за партійною системою до усіх гілок влади. Також, молоді люди вказаних міст мали змогу ознайомитися зі своїми правами під час проведення виборчих компаній та процедур.

При реалізації проекту були залучені в якості партнерів, громадські організації, що брали участь в реалізації проекту по активізації молодих виборців у 2004 році.

В рамках проекту було проведено два семінарів-тренінгів «Молодь у виборах» (м. Харків, 04.12.2005р. та м. Дніпропетровськ 03.12.2005р.) для лідерів регіональних програм, метою було активізувати і підсилити увагу лідерів молодіжної спільноти до проведення громадських заходів з роз’яснювальної роботи і мобілізації молодих виборців у містах східного регіону, створено регіональної мобілізаційні групи.

Як частина результатів проекту було створено інформаційні матеріали: «Путівник молодого виборця – 2006 [12, буклетів та рекламних листівок, а також газети «Я – Виборець».

Дивитись фото…

Газета студентів ХарРІ НАДУ “Неформать”
24 березня 2006 року

Путівник молодого виборця 2006
[12]