Home > Новини > Політично активна молодь будує соціально справедливе місто

Політично активна молодь будує соціально справедливе місто

12 – 14 червня 2010 року на базі  відпочинку «Елат» Харківської області відбувся семінар «Політично активна молодь будує  соціально справедливе місто». В семінарі взяли участь більш ніж 25 активістів різних громадських організацій. Даний проект започаткований Представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні спільно з Інститутом сприяння становленню демократії та Східноукраїнським фондом розвитку демократії

Основу проекту складала ідея демократичної участі та її реалізації на місцевому рівні. Молоді політичні і діячі будуть формувати найкращі сценарії розвитку міста, лобіювання громадських ініціатив та втілення їхніх проектів у життя, що засновані на найвищих  демократичних цінностях.  Учасниками семінару були громадські та політичні діячі, студенти вищих навчальних закладів, які ділились своїми знаннями та здобували новий досвід. Захід був розділений на тематичні модулі, кожен з яких проводили досвідчені модератори, що досконало розкрили тему семінару. Перший модуль: «Основи та механізми партисипативної демократії» проводила модератор Анна Масна, другий: «Вплив молоді на сталий розвиток громади»  – Віталій Шабунін, третій: «Побудова соціального і справедливого міста», та четвертий «Ініціативи та політична участь для вирішення проблем громади міста» – Зоряна Борбулевич.

Протягом трьох днів молодь мала можливість детальніше розглянути цінності та механізми функціонування демократії, глибше усвідомити свої мотиви участі у політичному житті, окреслити рушійні та стримуючі чинники своєї активності, а також визначити коло основних проблем своїх рідних міст та накреслити шляхи до їх вирішення.

Кожен з учасників семінару отримав необхідну інформацію для роздумів, знайшов людей, що мають схожу життєву позицію, яким небайдуже майбутнє нашої країни, що готові діяти саме сьогодні заради позитивних змін, мають безліч проектів, що чекають  свого «зоряного часу», щоб бути втіленими у життя і принести користь нашому місту та нашій Батьківщині.