Home > Проекти > Основи демократії для лідерів шкільного самоврядування у м. Харкові

Основи демократії для лідерів шкільного самоврядування у м. Харкові

Кожного року Школи молодого політика мають різні продовження. 2006 року 11 випускників ШМП побажали нести знання далі і стати тренерами. Фонд та випускники ШМП створили спільний проект «Основи демократії для учнів старших класів шкіл у м. Харкові». Метою проекту було стати поштовхом для формування активної громадської позиції у школярів і інформувати лідерів шкільного самоврядування про демократію, громадську активність молоді з вуст лідерів студентського самоврядування, активістів політичних партій і громадських організацій, а не з сухих текстів підручників.

23 грудня 2006 року випускники Школи молодого політика пройшли тренінг для тренерів «Техніки для тренерів». З Ярославом Маркевичем, лектор та керівник програм Фонду учасники отримали практичні навички виступу, підготовки матеріалу для занять та отримали роздаткові матеріали «Техніки для тренерів» (підготовлені Ярославом Маркевичем) і Матеріали з методичного навчального посібника: Кроки до демократії: уроки громадянської освіти, м. Київ, автори Пометун О., Ремех Т., Ламах Е., 2001 р.

За 2 дні розпочались заняття для учнів шкіл, де тренерами були випускники Школи молодого політика. Учасниками тренінгу для школярів були 30 учнів 9-11 класів шкіл м. Харкова. Дізнатись про тренінг можно було через оголошення у школах. Під час навчання учні ознайомились з такими темами: основи демократії, вибори у демократичній країні, лідерство, побудова команди, як переконливо висловити і захистити власну думку.