Home > Новини > Надай своїм ідеям форму!

Надай своїм ідеям форму!

17 та 18 квітня 2010 року в Харкові відбулась “Школа проектного менеджменту” який проводили члени Львівської організації «Товариство лева» та  Східноукраїнський фонд розвитку демократії. Основною метою дводенного тренінгу було навчити молодих громадянських діячів писати якісні проекти, та основам їхнього втілення в життя. Викладання інформації загалом будувалося на реальних прикладах та досвіді тренерів, які одразу ж закріплювали її різноманітними міні проектами, планами, та ідеями запропонованими не посередньо членами аудиторії.

В перший день учасники заходу отримали змогу набути знання про проекти в цілому, правила їх написання та фінансування, етапи складання, і головне правильний пошук та підхід відносно донора. Другий день був спрямованій на перевірку та оцінку набутих знань молоді. Розділивши аудиторію на групи всім було запропоновано спочатку висловити ідеї щодо створення персонального проекту, потім поступово просуваючись в глиб певної ідеї кожна група конструктивно будувала свій власний план кінцевою метою якого було отримання гранту на реалізацію цього проекту. Найцікавішим для юних ерудитів став кінець семінару коли вони зіштовхнулися з проблемою розрахунку обмежених коштів необхідних для реалізації їхнього проекту. Дуже корисним для молоді стало спілкування зі своїми однолітками з різних громадських організацій України, обмін враженнями, та інформацією про діяльність особисто кожного в своїй сфері.

«На цій школі я отримав багато дуже корисних знань про створення, планування проектів, а також їх фінансування. Я сподіваюсь, що здобуті знання зможуть мені скоро знадобитись і допомогти мені стати активним громадським діячем в місті Харкові» – поділився враженнями про школу Євген Андріївський, студент першого курсу Харківської національної академії міського господарства.