Home > Новини > Круглий стіл «Ефективність роботи українського парламенту»

Круглий стіл «Ефективність роботи українського парламенту»

Фундація «Відкрите суспільство» і Харківське міське молодіжне об’єднання «Східноукраїнський фонд розвитку демократії» 11 лютого провели круглий стіл на тему: «Ефективність роботи українського парламенту». На круглому столі були присутні також представники «Суспільно інформаційно-аналітичного Центра для молоді» і громадської кампанії «Молодіжна Варта».

Ірина Шуст презентувала розробки Фундації «Відкрите Суспільство», в яких розраховувався загальний та абсолютний коефіцієнт корисної дії (ККД) Парламенту, Президента та фракцій Верховної Ради за 2009 рік. Особливістю цього дослідження було абсолютне ККД парламентських фракцій, цей показник відображає відношення обіцянок політичних партій та їх виконання. Експерт з молодіжної політики «Східноукраїнського фонду розвитку демократії» Іван Омелян запропонував своє бачення розвитку молодіжної політики в Україні, а також охарактеризував стан молодіжної політики і її розвиток в Україні і світі.

Антон Голобородько, представник харківського регіонального комітету громадянської кампанії “Молодіжна Варта: молодь за вами спостерігає” розповів про роботу своєї організації та філії у Харкові. А Артем Коновалов, голова «Громадський інформаційно-аналітичний Центр для молоді», презентував розробки своєї команди, в яких відстежується робота депутатів життя яких пов’язано із Харковом.

Іван Омелян, експерт з молодіжної політики «Східноукраїнського фонду розвитку демократії» – «Круглий стіл для мене вкотре довів – молодь має більше контролювати владу!. Якщо буде молоді більше – то в нас з’явиться шанс побудувати громадянське суспільств. Проблема в тому, що молодь не вірить в те, що це можливо. Політиці потрібна «нова кров» –  тільки молодь може закласти основи справжнього громадянського суспільства в Україні!»