Home > Новини > Кампанія громадського моніторингу, або демократичні вибори повинні бути прозорими та законними!

Кампанія громадського моніторингу, або демократичні вибори повинні бути прозорими та законними!

З 15 вересня 2010р. у Харкові стартувала Всеукраїнська кампанія громадського моніторингу місцевих виборів – важливого чинника зміцнення демократичних засад суспільства.

Офіційним координатором проекту по Харківській області виступає «Східно-Український Фонд розвитку демократії» в партнерстві з Всеукраїнською громадською організацією «Центр підтримки громадських ініціатив» спільно з Міжнародним Республіканським Інститутом.

Прагнення гарантувати проведення рівних та чесних виборів зумовлює мету моніторингу – здійснення комплексного та системного контролю за прозорістю виборів.

Моніторинг проводитиметься методом спостереження, інтерв’ю та аналізом матеріалів, які мають відношення до виборчого процесу. Предметом спостереження стане робота виборчих комісій, діяльність суб’єктів виборчого процесу та проведення агітації. Особлива увага у процесі здійснення моніторингу приділятиметься порушенням виборчого законодавства та принципів демократичних виборів, які висвітлюватимуться у ЗМІ.

Запрошуємо всі політичні організації Харківської області до співпраці та висловлює готовність співпрацювати у сфері отримання та надання інформації щодо дотримання законодавства з усіма учасниками виборчого процесу, ЗМІ, органами державної влади та місцевого самоврядування для проведення чесного та неупередженого дослідження місцевих виборів 2010 року.