Home > Новини > ІХ Школа молодого політика – досягнення та перспективи!

ІХ Школа молодого політика – досягнення та перспективи!

Східно-Український Фонд розвитку демократії у ході реалізації проекту «Українська школа молодого політика» за підтримки Міжнародного Республіканського інституту в лютому 2011 року завершила роботу над проектом Школа Молодого політика, спрямованого на формування нового покоління молодих політиків.
Цього разу ІХ Школа молодого політика проводилась впродовж двох років… Точніше з листопада 2010року по лютий 2011 року.

Роботу над проектом було розпочато з інформаційної кампанії, в ході якої було отримано 100 анкет-заявок претендентів на участь у Школі. Шляхом попередньої співбесіди було відібрано 25 слухачів ІХ Школи молодого політика.

За час роботи Школи молодого політика учасники мали змогу ознайомитись із: технологіями ведення передвиборчих та лобістських кампаній, майстерністю переговорів та виступів перед аудиторією, особливостями місцевого самоврядування та PR-у, фандрайзінгом та командотворенням, методами формування громадських об’єднань тощо.  Також в рамках Школи було організовано зустріч із депутатом Харківської міської ради, додатково проведено консультативну зустріч з експертами Харківського клубу підприємців, проведено майстер-клас «Особливості візуалізації та дизайну при розробці та ведення громадських та політичних кампаній».

Заключне опитування слухачів Школи продемонструвало, що переважна більшість учасників (100%) планують реалізувати на практиці знання у своїй громадській чи політичній діяльності, при цьому деякі вже почали реалізовувати набуті знання та навички на практиці.

Михайло Криницький, слухач Школи, заступник голови Московського районного осередку м. Харкова Молодіжної партії України: «Все було дуже цікаво і дуже корисно. Я отримав багато цікавої інформації, зрозумів як досягати мети, реалізовувати свої ідеї, втілювати їх в реальність. Я дуже радий, що мав змогу взяти участь в цьому дуже цікавому проекті. Дякую всім організаторам!».

Ольга Мельничук, слухачка Школа, лідерка студентського самоврядування та профкому студентів Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського Харківський Авіаційний Інститут: «Навчання у “Школі молодого політика” було для мене як величезний калейдоскоп яскравих вражень, емоцій та багато нової цікавої інформації. Саме тут я отримала ту базу знань, яка вже допомагає мені в моїй діяльності. В колі талановитої молоді з допомогою тренінгів та експертів я стала більш впевненою в собі. Впродовж тренінгів я мала змогу сформувати власну думку щодо сучасної політики, чим вона є для мене. Отже, саме Школа дала мені величезний поштовх для подальшого розвитку, який я вже бачу й намагатимусь йти тільки вперед!».

Тож трохи змінивши акценти вислову Президенту Фонду, Ярослава Маркевич, зазначимо: «Маємо надію, що Школа стала найкращим стартом для її слухачів. Ми, в свою чергу, робили для цього все можливе..!»