Home > Новини > Посібник з питань застосування законодавства про вибори Президента України для членів дільничних виборчих комісій з виборів Президента

Посібник з питань застосування законодавства про вибори Президента України для членів дільничних виборчих комісій з виборів Президента

Дякуємо Координатору проектів ОБСЄ в Україні за надану електронну копію!

На запит Фонду Координатор проектів ОБСЄ в Україні надав електронну копію Посібника з питань застосування законодавства про вибори Президента України для членів дільничних виборчих комісій з виборів Президента України 2010 р.

Посібник та блок-схеми було розроблено в рамках проекту «Сприяння подальшому зміцненню виборчих процесів в Україні», що впроваджується в рамках Плану співпраці між Центральною виборчою комісією (ЦВК) та Координатором проектів ОБСЄ в Україні, за підтримки Європейської Комісії, Канадської агенції з міжнародного розвитку (CIDA), Шведського агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку (SIDA), уряду Ірландії, а також Фонду стратегічних програм Великої Британії.

Звертаємо Вашу увагу, що з моменту підготовки та друку посібника, ЦВК прийняла / скасувала постанови, тощо. Відповідно, рекомендуємо ознайомлюватися з оновленою інформацією на сайті ЦВК.

При використанні цих матеріалів просимо не змінювати їхній зміст та дизайн, а також просимо розміщувати стандартну інформацію, що містить логотипи ЦВК, назву проекту, його виконавця, донорів та інформацію про відповідальність за зміст матеріалів.

Завантажити Посібник

Завантажити Блок-схеми