Home > Новини > Демократію у маси! – Четверта Міжрегіональна школа студентського самоврядування

Демократію у маси! – Четверта Міжрегіональна школа студентського самоврядування

З 7 по 11 вересня в місті Коблево, Миколаївської області проходив найбільший навчальний захід для органів студентського самоврядування України – Четверта Міжрегіональна школа студентського самоврядування! В заході взяло участь більш ніж 60 лідерів студентства зі всієї України! Організовувли це дійство Українська асоціація студентського самоврядування – найбільша організація яка обєднує ОСС країни.

Саме на цій школі пройшла презентація проекту Східноукраїнського фонду розвитку демократії «Демократичний студентський вибір»! Проект є продовженням освітньої програми СУФРДа для органів самоврядування студентів, перший етап якої пройшов в квітні та травні. Його суть в підтримці демократизації  органів студетського самоврядування шляхом проведення прозорих виборів ОСС  та налагодження системи зміни керівництва. Окрім презентації проекту уУчасники школи  пройшли навчання механізму проведення демократичних виборів ОСС.  Презентація і тренінг були визнані учасниками школи, як одні з найцікавіших зі знань отриманих ними!

Результатом презентації для Східноукраїнський фонд розвитку демократії стало попередні домовленості декількома університетами про подальшу співпрацю.  Отже тепер проект «Демократичний студентський вибір» – буде мандрувати різними регіонами України!