Home > Новини > Демократичні вибори в студентському самоврядуванні

Демократичні вибори в студентському самоврядуванні

З Травня 2010 року ХММО «Східноукраїнський фонд розвитку демократії» розпочинає нову програму з підтримки розвитку демократії в університетах «Студентської столиці» України – міста Харкова під назвою «Демократичні вибори в студентському самоврядуванні».

На даний момент в кожному вузі Харкова, згідно нормативних актів міністерства освіти і науки, а також нової редакції Закону «Про освіту», створено органи студентського самоврядування, але структурованого механізму обрання і механізму безперервного кадрового оновлення структури нажаль немає. Розуміючи важливість даного питання для розвитку демократії в навчальних закладах всіх рівнів, Східноукраїнський фонд розвитку демократії розпочинає інформаційно-тренінгову програму.

Першим кроком цієї програми буде розробка системи демократичних виборів, як прямих так і не прямих для студентських самоврядувань.

Другим кроком нашої програми буде презентація цих механізмів та систем і проведення серії тренінгів «Демократичні вибори студентського самоврядування» в найбільших вузах Харкова.

Третім кроком буде інформаційна, інтелектуальна та матеріальна допомога органам самоврядування в проведенні демократичних виборів.

Результатом програми стане суттєва демократизація студентських самоврядувань у місті Харкові.

Вже 29 квітня  о 16.00 в приміщенні книгарні «Є» відбудеться презентація і публічне обговорення програми. Запрошуємо всіх не байдужих!